Mонтаж кондиціонерів

Наша команда професіоналів встановить кондиціонер так, щоб не зіпсувати ремонт. Без зайвої метушні.

Домовитися про монтаж
Монтаж кондиціонерів

Все готово за 4 години

Саме так, наша команда виконує монтаж кондиціонера менше ніж за 4 години. Ми привозимо з собою всі необхідні розхідні матеріали та інструмент. Працюємо максимально тихо та прибираємо після себе за допомогою професійних порохотягів.

Командна робота монтажу кондиціонера

Як проходить монтаж кондиціонерів

Під час першого етапу монтажу бригада проробляє штробу, бурить отвір у зовнішній стіні, прокладає труби в теплоізоляції, кабелі, дренажний трубопровід. Зовні вивішується зовнішній блок кондиціонера і відразу проводиться підключення комунікацій до нього. Це робиться для того, щоб в труби не потрапила волога і не окислялись кінці кабелю, а також, щоб на другий етап монтажу залишити якомога менше робіт пов'язаних з відкриванням вікон.

Встановлення зовнішнього блоку кондиціонера

Встановлення зовнішнього блоку

В сучасних системах кондиціонування зовнішній блок може бути встановлений як нижче, так і вище внутрішнього, адже схема холодильного циклу замкнута, а діаметри труб підібрані так, щоб швидкість холодоагенту забезпечувала повернення масла в компресор. Інсталяція зовнішнього блоку вище 8-9 поверхів, куди вже не дістають спеціалізовані автовишки, виконується з вікна - під вікно, з дотриманням вимог техніки безпеки. Новітні кондиціонери з інверторним управлінням відзначаються надзвичайно тихою роботою, тому навряд чи будуть мішати вашим сусідам. Дренаж, який утворюється у внутрішньому та зовнішньому блоці, зазвичай виводиться у водостічну трубу.

Встановлення внутрішного блоку кондиціонера

Встановлення внутрішного блоку

Внутрішній блок настінного кондиціонера розміщується у верхній частині стіни, мінімум 8-10 см від стелі в такому місці приміщення, щоб повітряний потік не був спрямований на місце знаходження людини (ліжко, робочий стіл, тощо). Також, бажано, ближче до зовнішньої стіни, де знаходиться зовнішній блок. Підводиться кабель живлення та відводу дренажу, який досить інтенсивно утворюється влітку. Монтаж кондиціонера це складний технологічний процес, який відбувається на драбинах під стелею з використанням важкого інструменту, тому помірний шум буде присутній.

Запуск та налаштування кондиціонера

Запуск та налаштування

Після закінчення всіх монтажних робіт ми проводимо тестування та налаштування кондиціонера. Ми перевіряємо чи працюють всі необхідні режими та функції: таймер, Wi-fi управління з смартфона, самодіагностика та самоочищення, іонізація, очищення повітря, нічний та тихий режим роботи. Після того, як ми переконалися в справності всіх систем, ми проводимо навчання для клієнта - як користуватися кондиціонером.

Поширені запитання

Стільки коштує монтаж кондиціонеру?

Залежить від багатьох чинників, зокрема: складність монтажу, довжина комунікацій, якість матеріалів, необхідність авто-вишки для установки зовнішнього блоку і т.д. Зателефонуйте нам і ми порахуємо вартість монтажу для вас.

Що входить у вартість монтажу?

Все залежить від складності монтажу: товщина та матеріал стіни, довжина комунікацій, різновид та потужність кондиціонера, доступ до місця встановлення зовнішнього блоку та інше. В середньому стандартний монтаж триває 3-4 години.

Чи потрібно попередньо показувати квартиру перед монтажем?

Не обов'язково. Досить графічного зображення плану приміщення та розуміння технічних вимог.

Чи можна провести монтаж в неробочий час? На вихідних?

Звичайно, в окремих випадках можна, проте про це варто домовлятися наперед.

Наскільки це шумно/грязно проходить монтаж?

Помірний шум при монтажі звичайно присутній, адже використовуються перфоратори (стіни сведлити обовязково). Також ми використовуємо професійні порохотяги, для того щоб прибрати з собою сміття та пилюку.

Чи може монтаж зіпсувати ремонт?

Ми прикладаємо максимум зусиль, щоб такого не траплялося. Та монтаж кондиціонера це складний технологічний процес, який відбувається на драбинах під стелею з використанням важкого інструменту, і це потрібно розуміти.

Де зазвичай вішають кондиціонер?

Внутрішній блок настінного кондиціонера потрібно розміщувати у верхній частині стіни, мінімум 8-10 см від стелі в такому місці приміщення, щоб повітряний потік не був спрямований на місце знаходження людини (ліжко, робочий стіл, тощо). Також, бажано, ближче до зовнішньої стіни, де буде знаходитися зовнішній блок. Ще необхідно врахувати підведення кабелю живлення та відводу дренажу, який досить інтенсивно утворюється при місцевому вологому літньому кліматі.

Яка кількість майстрів займається встановленням одного кондиціонера?

Як правило, двоє майстрів. Потрібно підстрахувати, подати і таке інше...

Чи можна лишати майстрів самих удома?

Так, звісно. Проте це питання вашої довіри до нас. А ми, в свою чергу, як виховані та культурні люди, ніяких чином не можемо вам зашкодити.

Чи можна перенести кондиціонер з однієї квартири на іншу?

Звичайно, хоч це доволі важка та затратна процедура. Адже потрібно провести повний демонтаж а потім монтаж приладу. Час та вартість таких робіт індивідуальна, залежить від багатьох факторів та чинників, зокрема складності робіт та кількості використаних матеріалів,інструментів та ін.

Безкоштовна консультація

Зателефонуйте нам, і ми допоможемо вам визначитися з моделлю та потужністю кондиціонера, порахуємо вартість монтажу та підберемо комфортний час для проведення монтажних робіт.

+38 067 958 25 08

Що таке спліт-система?

Спліт-система - це звичайна пара внутрішного та зовнішного блоку кондиціонера. Вона влаштована так, що між внутрішнім і зовнішнім блоком повинні прокладатися труби і кабелі комунікації. Повітря по трубах з вулиці не передається - це міф. Труби необхідні для того, щоб холодоагент (фреон) міг циркулювати в різних фазових станах по замкнутому циклу. Те ж саме відбувається в холодильнику. Спрощено це виглядає так: морозильна камера холодильника - це ваш внутрішній блок кондиціонера, а решітка для охолодження - зовнішній блок кондиціонера. Ті ж самі труби і той же самий фреон в трубах, тільки ту частину, яку потрібно охолоджувати винесено за межі приміщення. Так от, щоб кондиціонер працював, необхідно надійно і герметично з'єднати всі трубопроводи, потім відкачати з них повітря і запустити в контур фреон. Фреон в новому кондиціонері вже заправлений і знаходиться під тиском в рідкому стані в зовнішньому блоці спліт-системи. Якщо щось пішло не так і фреон почав витікати, терміново звертайтеся за ремонтом кондиціонерів.

Спліт-система кондиціонування