Ремонт кондиціонерів

Ми виконуємо гарантійний ремонт та обслуговування кондиціонерів. Фреонова дозаправка, очистка, профілактика, налаштування.

Ремонтувати
Ремонт кондиціонерів

Регулярне ТО для кондиціонера

Рекомендуємо проводити регулярне профілактичне сервісне обслуговування кондиціонерів у вашому домі. Необхідно як мінімум 1 раз на півроку проводити чистку і обслуговування вузлів кондиціонера, особливо перед активним сезоном і після. Оптимальна періодичність сервісного обслуговування - 1 раз на місяць в період експлуатації кондиціонера.

Як відбувається обслуговування кондиціонера

Сервісне обслуговування кондиціонера необхідне для забезпечення безперебійної роботи обладнання протягом довгого періоду часу. Важлива роль відводиться діагностуванню та профілактичним оглядам, тому завдяки своєчасному виявленню і заміні зношених деталей можна уникнути серйозних поломок та дорогого ремонту кліматичного обладнання. У приміщеннях з підвищеним рівнем вологості надзвичайно збільшується ризик мікробного зараження кондиціонера, а значить, сервісне обслуговування кондиціонерів припускає чистку та дезінфекцію. Професійне сервісне обслуговування кондиціонерів допоможе збільшити термін служби і надійність купленої Вами кліматичної системи. Фахівці завжди вчасно проведуть дозаправлення системи холодоагентом, чищення фільтрів і діагностику всіх параметрів.

Діагностика кондиціонера

Діагностика

  • Перевірка кондиціонера в режимі холод / тепло
  • Замір пускового струму
  • Замір номінального струму
  • Перевірка стану повітряного фільтра
  • Тестування системи за допомогою пульта RC
  • Перевірка затискачів всіх контактних з'єднань
  • Контроль температури сухого повітря на вході у випарник
  • Контроль температури сухого повітря на виході з випарника
Діагностика кондиціонера

Технічне обслуговування

  • Зовнішній огляд корпуса і вузлів кондиціонера на предмет виявлення зовнішніх ознак пошкоджень вузлів та агрегатів
  • Чистка вхідних жалюзей і повітряного фільтру внутрішнього блоку
  • Чищення теплообмінника внутрішнього блоку (спеціальним антибактеріальним складом)
  • Чищення теплообмінника зовнішнього блоку
  • Перевірка справності системи електроживлення
  • Перевірка роботи кондиціонера у всіх режимах
  • Перевірка функціонування індикації режимів роботи
  • Перевірка роботи вихідних жалюзей внутрішнього блоку
  • Перевірка герметичності з'єднань контура проходження хладагента (в доступних місцях)
  • Перевірка наявності фріону в системі
  • Перевірка справності дренажної системи
  • Перевірка справності електродвигунів і лопастей внутрішнього / зовнішнього блоків

Поширені запитання

Чи можна накривати зовнішній блок?

Не обов'язково. Це потрібно робити виключно про загрозі механічного ушкодження (падіння бурульки і т.д.) дощ та сніг йому не шкодять.

Як чистити зовнішній блок?

Обслуговування кондиціонерів повинні проводити фахівці, володіючі спецобладнанням, засобами та навичками. Споживачі можуть протирати пил з корпусу зовнішнього блоку.

Як правильно доглядати за кондиціонером?

Догляд за кондиціонером включає в себе регулярну очистку фільтрів- сіточок, які очищують повітря та захищають від забруднення теплообмінник. А професійну чистку також повинні проводити фахівці спецзасобами та відповідним обладнанням (використовуються хімічні речовини які знищують цвіль, грибки та ін. при цьому не зашкодивши гідрофільному покриттю випарника), використовуються парогенератори та інше обладнання.

Яку мінімальну температуру можна досягнути, використовуючи кондиціонер?

Мінімальна температура, встановлена в пультах до кондиціонерів є 16 або 17 градусів за цельсієм, але визнана комфортною для перебування людини є 22-23 градуси. Ми не радимо робити перепад між температурами ззовні і всередині приміщення більшим за десять градусів, щоб не зашкодити здоров'ю.

Чи можна керувати кондиціонером зі смартфона?

На сьогодні всі виробники мають у своїх лінійках кондиціонери з вбудованими, або підготованими до цього модулями Wi-fi, що дозволяє управляти приладами віддалено з любого кутка світу, де є інтернет за допомогою своїх смартфонів чи комп'ютерів.

Як контролювати потік повітря?

Регулювання потоку повітря з кондиціонера здійснюється за допомогою пульта дистанційного керування по вертикалі та горизонталі. Також можна управляти швидкістю потоку повітря.

Безкоштовна консультація

Зателефонуйте нам, і ми допоможемо вам визначитися з моделлю та потужністю кондиціонера, порахуємо вартість монтажу та підберемо комфортний час для проведення монтажних робіт.

+38 067 958 25 08

Заправка кондиціонера фреоном

Заправка кондиціонера фреоном є найбільш затребуваною і вкрай важливою сервісною процедурою. Однією з найпоширеніших причин виходу з ладу кондиціонера є витік холодоагента. Працюючий компресор охолоджується фреоном, а при нестачі холодоагента виникає його перегрів, заклинювання і, як наслідок, заміна пристрою (а вартість нового компресора можна прирівняти до половині вартості самого кондиціонера). Для виявлення проблеми витоку фреону необов'язково відразу проводити професійну діагностику. Перші ознаки нестачі холодоагенту в системі будуть помітні візуально - утворення на штуцерних з'єднаннях зовнішнього блоку інею (льоду), а користувач відчує відчутне зниження ефективності охолодження повітря в приміщенні. При виявленні подібних симптомів необхідно одразу ж вимкнути і не відновлювати роботу кондиціонера до приїзду фахівців сервісної служби.

Заправка кондиціонерів фреоном